Azra Akın, Hollanda'da çekilen 'Beyefendi ve Usta' filminde hangi rolü canlandırdı?

Medyatava ÖzelDünya Güzelimiz Azra Akın, doğduğu ülke Hollanda'da sinema filmi çekti.

Azra Akın, Hollanda'da çekilen 'Beyefendi ve Usta' filminde hangi rolü canlandırdı?

Hollanda'nın dünyaca ünlü yönetmeni Pollo de Pimentel'in çektiği "Beyefendi ve Usta" isimli filmde oynayan Akın, Aysla karakterine hayat verdi. Güzel oyuncu, gerilim ve gizem öğelerinin ön plana çıktığı sinema filmindeki iddialı aksiyon sahnelerinde yönetmeninden tam not aldı.  Azra Akın'ın, rolünün hakkını verebilmek için dövüş dersleri aldığı öğrenildi.

"Beyefendi ve Usta" filminde illuminati'ye hizmet eden bir ajan rolüyle seyirciyi şaşırtmaya hazırlanan Akın'a başrolde Daan Schuurmans, Sophie Van Winden, Robert de Hoog ve Ferdi Stofmeel eşlik etti. Geçen ağustos sonunda Atakan Koru ile evlenen Azra Akın, nikah öncesi çekimlerine başladığı filmin çekimlerine evlendikten sonra da devam etti.

On parmağında on marifet olan Azra Akın, son dönemde rol aldığı tiyatro oyunuyla adından söz ettiriyor. Akın, duayen tiyatrocu Haldun Dormen'le "Daha Neler?" adlı oyunda rol alıyor. Geçen günlerde oyunun Almanya turnesi kapsamında Schweinfurt ve Frankfurt'a seyirciyle buluşan oyuncu, 9 Şubat'ta da Nürnberg'e gidecek.

 

Birsen ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

Sayfa Derleme Süresi: 0.9387 saniye