Çılgın Sedat'tan Kerimcan Durmaz'a spastik tepkisi!

Kerimcan Durmaz'ın paylaşımına çok sert tepki gösterdi.

Çılgın Sedat'tan Kerimcan Durmaz'a spastik tepkisi!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın instagram'dan yaptığı paylaşıma tepki gösteren şarkıcı Çılgın Sedat, kişisel hesabından bir video paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, önceki gün instagram hesabından gülümsediği bir fotoğrafını paylaşarak altına "en sipastik gülüşümüz" notunu düştü. Ne olduysa bundan sonra oldu. Oğlunun Serebral Palsi hastalığına sahip olduğu bilinen Çılgın Sedat, Kerimcan Durmaz'ı engelli bireylere karşı hassasiyet göstermeye davet ederek, tepkisini instagram hesabından paylaştığı bir video ile dile getirdi.

'Hiçkimsenin dalga geçmeye hakkı yoktur'

Çılgın Sedat'ın "Sipastik özür ile hiçkimsenin dalga geçmeye asla hakkı yoktur. Lütfen, bizler hassasız bilmeyenlerin de öğrenerek hassasiyet göstermesini rica ediyoruz." notuyla paylaştığı video, kısa sürede takipçileri tarafından beğeniyle karşılandı.

Kerimcan özür diledi

Bunun üzerine Kerimcan Durmaz da kendi hesabından bir özür metni yayınlayarak, tepkilere neden olan o ifadeleri farkında olmadan kullandığını belirtip, herkesten özür dilediğini belirtti. İşte Kerimcan Durmaz'ın paylaştığı o özür metni:

Sayfa Derleme Süresi: 0.3932 saniye