Deniz Seki gözyaşlarına boğuldu!

Tahliyesinin ardından ilk kez İstanbul'da dinleyicileriyle buluşan Seki, sahnede gözyaşlarını tutamadı.

Deniz Seki gözyaşlarına boğuldu!

Şarkıcı Deniz Seki, tahliyesinin ardından ilk kez İstanbul’da dinleyicileriyle buluştu. Sahnede gözyaşlarını tutamayan Seki, "Açıkhava’dayım ben şu anda değil mi? Kaç yıl geçti aradan 3 yıl mı?’’dedi.

Cezaevinde 3 yıl tutuklu kaldıktan sonra geçtiğimiz aylarda tahliye olan Deniz Seki, İstanbul Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda sevenleriyle buluştu. Deniz Seki, üç saat süren konserinde zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Bir ara sahnede gözyaşlarına hakim olamayan Seki, “Açıkhava’dayım ben şuanda değil mi? Kaç yıl geçti aradan 3 yıl mı?’’ diye hayranlarına sordu. Bu sorunun üzerine hayranları Seki’yi alkış yağmuruna tuttu. 

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Seki, ’’Bu kadar şarkı yazan bir insan nasıl olur da bir cümle kuramaz? Bilmiyorum. Çok heyecanlıyım, takdir ederseniz ki çok uzun zaman sonra aranızdayım. Kariyerimde 20 yılım ilk defa Açıkhava’dayım, çok mutluyum herkese çok teşekkür ederim. Büyük kavuşma artık ben konuşmayayım şarkılarım konuşsun’’ ifadelerini kullandı.

Sayfa Derleme Süresi: 0.5351 saniye