Elçin Sangu'nun sinema filmindeki partneri İlker Kaleli mi oldu?

Medyatava ÖzelSangu'nun rol arkadaşı için 'Poyraz Karayel' dizisiyle yıldızı parlayan İlker Kaleli'yle anlaştığı gündeme gelmişti...

Elçin Sangu'nun sinema filmindeki partneri İlker Kaleli mi oldu?

İki sezon süren "Kiralık Aşk" dizisinde canlandırdığı Defne rolüyle yıldızı parlayan Elçin Sangu'nun yakında iki koldan birden geleceğini, önce film, sonra da diziyle seyirci karşısına çıkacağını duyurmuştuk. Film için son dönemde öne çıkan yapımlara imza atan Limon Yapım'la anlaştığı ortaya çıkan oyuncunun "Kız Meselesi" adlı filmi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Senaryosunu başarılı kalem Murat Menteş'in yazdığı yaz aylarında çekilecek filmde Elçin Sangu'nun partnerini kimin canlandıracağı merak konusu oldu. Sangu'nun rol arkadaşı için "Poyraz Karayel" dizisiyle yıldızı parlayan İlker Kaleli'yle anlaşma aşamasında olunduğu öğrenildi. İlker Kaleli'nin adı son olarak Beren Saat'le başrolünü paylaşacağı, Ozan Açıktan'ın ise yönetmen koltuğunda oturacağı "Tren" filminde geçmiş ancak proje daha sonra iptal edilmişti. Elçin Sangu'nun filmden sonra ise Kanal D'nin iddialı bir dizisinde rol alacağı belirtiliyor. "Kiralık Aşk" dizisinin fanlarının Elçin Sangu'yla beraber yeni bir projede görmeyi çok istediği eski partneri Barış Arduç'un ise yeni sezonda Star TV'de ekrana gelecek dizisi öncesi bir sinema filmi çekmeye hazırlandığı ve yabancı ortaklı büyük bir şirketle anlaşma aşamasında olduğu film piyasasında konuşulan dedikodular arasında yer alıyor.

 

BİRSEN ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

 

Sayfa Derleme Süresi: 0.3143 saniye