Game of Thrones oyuncusu GoblinCon için Türkiye'ye geliyor!

Medyatava ÖzelGoblinCon, 29, 30 Eylül ve 1 Ekim’de oyun dünyasını Maslak, Uniq İstanbul’da buluşturacak.

Game of Thrones oyuncusu GoblinCon için Türkiye'ye geliyor!

Bu sene ilki düzenlenecek olan GoblinCon, 29, 30 Eylül ve 1 Ekim’de oyun dünyasını Maslak, Uniq İstanbul’da buluşturacak. Masaüstü oyunlardan PC oyunlarına, konsol oyunlarından mobil oyunlara kadar tüm oyun türlerine ve severlerine hitap edecek olan GoblinCon, ayrıca birçok ünlü ismi de ağırlayacak.

Sir. Gregor 'The Mountain' Clegane ve Sabaton GoblinCon'da

Game Of Thrones’dan tanıdığımız, ayrıca 3 defa üstüste dünyanın en güçlü adamı seçilen Hafthor Julius Bjönsson (nam-ı diğer Sir. Gregor ‘The Mountain’ Clegane) ve Avrupa’nın en çok yükselen metal gruplarından olan ve aynı zamanda Wargaming’in resmi grubu olan SABATON, açıklanan ilk ünlü isimler. Oyun dünyasından da bir çok ünlüyü ağırlayacak olan GoblinCon’da, katılımcılar bu isimlerle tanışma, fotoğraf çekilme şansı yakalayacak. Ayrıca tüm yabancı konuklar, katılımcıların sorularını yanıtlayacağı paneller düzenleyecek.

Diğer önemli konukların çok yakında açıklanacağı GoblinCon kapsamında, etkinlik boyunca düzenlenecek ödüllü oyun turnuvaları, cosplay gösterileri ve 10 bin TL değerinde ödüllü cosplay yarışması, paneller, imza seansları ile oyun severlere dolu dolu üç gün sunacak olan GoblinCon’da ayrıca kurulacak olan LAN PARTY (katılım sınırlı sayıda olacaktır) alanında katılımcılar 72 saat boyunca konaklayabilecek.

Teknolojik İşler Ofisi

Sayfa Derleme Süresi: 2.0397 saniye