İsmail Hacıoğlu ile Perihan Ünlücan 'Kayıtdışı' dizisinde partner oldu!

Medyatava ÖzelErkan Petekkaya'nın Karga Seven Pictures imzalı dizisi "Kayıtdışı"nın ilk bölüm çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

İsmail Hacıoğlu ile Perihan Ünlücan 'Kayıtdışı' dizisinde partner oldu!

Cevdet Mercan'ın yönettiği dizide Songül Öden, Dolunay Soysert, Nur Sürer, Rutkay Aziz ve Ali Düşenkalkar gibi ünlü oyuncuların kamera karşısına geçtiği ortaya çıkmıştı. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken "Kayıtdışı"nda ayrıca genç kuşağın başarılı isimlerinden İsmail Hacıoğlu ile Perihan Ünlücan'ın da rol aldığı öğrenildi.

Dizide Erkan Petekkaya'nın kardeşi rolüne hayat veren İsmail Hacıoğlu'nun sevgilisini ise Perihan Ünlücan oynuyor. Geçen yıllarda özellikle Karadayı dizisiyle beğeni toplayan Ünlücan, şu günlerde ayrıca Kudret Sabancı'nın Vecihi Hürkuş filminde de kamera karşısına geçiyor.

Yeni sezonda FOX'ta seyirciyle buluşacak olan Şahin Altuğ ile Caner Güler'in kaleme aldığı "Kayıtdışı"nın kadrosunda genç yıldızlardan Dilşad Şimşek de yer alıyor. Erkan Petekkaya'nın zengin ailelerin kayıtdışı olaylarını çözüme kavuşturan karizmatik bir adama hayat verdiği dizide Songül Öden ise doktoru oynuyor.

 

BİRSEN ALTUNTAŞ
birsenaltuntas76@gmail.com

 

Sayfa Derleme Süresi: 0.0601 saniye