Muhteşem Yüzyıl Kösem'de şok! İkisi birden diziden mi ayrıldı?

Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk'un aynı anda diziden ayrıldığı iddia edildi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de şok! İkisi birden diziden mi ayrıldı?

FOX'un sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Prenses Farya karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah ve Silahtar Mustafa Paşa rolünü canlandıran Caner Cindoruk, yılbaşı sonrası aşklarını ilan etmişti.

Ancak bu aşkın Farah Zeynep Abdullah ile daha önce sevgili olan dizide 4. Murat'ı canlandıran Metin Akdülger'i sinirlendiği ve güzel oyuncu yüzünden iki erkek arasında gerginlik çıktığı iddia edilmişti.

Farah Zeynep konuyla ilgili sosyal medyadan Metin Akdülger'in Caner Cindoruk'u öperken fotoğraf paylaşıp altına,
"Kavga yok ve hiç olmadı, huzursuzluk yok, hakkımızda bizim söylediğimiz dışında yazılan, söylenen hiçbir şeyde doğruluk payı yok.. Metin ile ben baştan beri hep çok iyi arkadaş olduk, Metin ile Caner zaten çok yakın arkadaşlar. Haber niteliği taşımayan, dedikodu zihniyetinde yazılanlara son vermek istedik” yazmıştı.

Doğum gününde açıkladı

Farah Zeynep, önceki gece 37 yaşına basan sevgilisi Caner Cindoruk için sürpriz bir doğum günü kutlaması organize etti. Barış Arduç, Serkan Keskin ve Necip Memili'nin de katıldığı partiye Muhteşem Yüzyıl'dan diğer oyuncuların katılmaması dikkat çekti.

Star TV'de ekrana gelen Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; Caner Cindoruk, partide arkadaşlarına "Farah'la beraber 2 gün önce diziden ayrıldık. Dizi ve setteki ortam bizi çok yordu" dediği öne sürüldü.

Sayfa Derleme Süresi: 0.1892 saniye