Star TV, Türkiye'nin en iyi TV kanalı seçildi!

MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından organize edilen 'Türkiye Gençlik Ödülleri' dün gece sahiplerini buldu.

Star TV, Türkiye'nin en iyi TV kanalı seçildi!

MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından organize edilen “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında düzenlenmekte olan “Türkiye Gençlik Ödülleri” dün gece sahiplerini buldu.

23 Kategoride 4.506,987 oy kullanılarak pek çok marka ve başarılı ismi "En İyi" ödülü ile buluşturan Türkiye Gençlik Ödülleri töreni, dün gece Grand Pera Emek Salonu'nda gerçekleşti.

Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında 22.185 oy alarak Türkiye'nin "En İyi TV Kanalı" olan Star TV, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Altın Palmiye Ödülleri'nde kazandığı "Yılın TV Kanalı" ve "Yılın Kadın Haber Sunucusu" ödülü ile sezondaki başarısını taçlandırdı.

En İyi Erkek Dizi Oyuncusu Tolga Sarıtaş

Üst üste kazandığı gün birincilikleri ile Pazartesi geceleri seyirciyi Star ekranı başına çeken "SÖZ" dizisindeki başarılı oyunculuğu ile adından sıklıkla söz ettiren Tolga Sarıtaş, halk oylamasında 213.314 oy alarak En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü almaya hak kazandı.

Sezonda başarılı işlere imza atan Star, yaz döneminde de iddialı projelerle bu başarısını sürdürmeye hazırlanıyor.

Sayfa Derleme Süresi: 1.4012 saniye