Seda Tosun'dan Gökhan Seven açıklaması

Oyuncu Seda Tosun ve galerici sevgilisi Gökhan Seven ayrıldılar.

Seda Tosun'dan Gökhan Seven açıklaması

Ünlü oyuncu Seda Tosun'u, galerici sevgilisi Gökhan Seven, "Sürekli benden para istiyor, her ay evinin kirasını ben ödüyordum. İlişkimiz maddiyata dayalıydı" diyerek terk etti.

'Mucize' filmi ile tanınan ve 'Kertenkele' dizisinde rol alan güzel oyuncu Seda Tosun'un, iki aydır birlikte olduğu galerici Gökhan Seven ile ilişkisi bitti. Seven, önceki gün güzel oyuncudan neden ayrıldığını Günaydın'a açıkladı:

"Seda'yla uzun süredir tanışıyorduk ama yaklaşık iki aydır sevgiliydik. Fakat ilişkimiz sürekli maddiyata dayalıydı. Sürekli onun kirasını ödüyordum. Bu ödemeler ve para istemeler bitmeyince kendime de kızdım ve ilişkiyi bitirmeye karar verdim. Kendisi bence para avcısı. Bunu anladıktan sonra ilişkimizin devam etmesi mümkün değildi."

Seven'le ilişkisinin başında "Her şey çok güzel gidiyor, çok mutluyum" diyen Tosun'un, bu açıklamalar karşısında ne cevap vereceği merak ediliyor.

Seda Tosun'dan cevap geldi

Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre; eski sevgilisinin kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili olarak Seda Tosun, şunları söyledi:

"Yalan. Onu terk ettiğim için çok kızgın. Günlerdir arıyor cevap vermiyorum. En sonunda 'haberlerde görürsün dedi' anlayamadım. Bundan bahsediyormuş demek ki. İlişkimiz 2 ay kadar bile sürmedi. Sürekli tehdit ediyordu. Bana göre biri olmadığını anlayınca ayrılma kararı aldım. Hatta en son dün gece aradı. Ayrıca para konusu aramızda hiç geçmedi. Kendisi İzmir'de yaşıyor. Hep oyuncu sevgilisinin olmasını istediğini söylemişti. Şu anda üstümden prim yapmaya çalışıyor. Ayrılacağımı söylediğim zaman, gözümün önünde kendini doğradı. Vücudunun her yeri kesik. Bu durumu gördükten sonra çok sarsıldım ve ayrıldım.

Sayfa Derleme Süresi: 1.0710 saniye