Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı!

Medyatava ÖzelAlina Boz ve Alp Navruz'u buluşturan Elimi Bırakma dizisi sete çıktı.

Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı!

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken 'Elimi Bırakma' sahip olduğu her şeyi bir gecede kaybeden bir genç kızın ayakta kalma mücadelesi anlatılıyor. “İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket eden dizi, aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren modern bir külkedisi hikâyesi.

TRT1'de yayınlanacak olan, Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği 'Elimi Bırakma' dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla ilk bölüm için motor dedi. 'Elimi Bırakma' dizinin başrollerini son dönemin başarılı oyuncuları Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra’nın yolu benzer kaderi paylaştıkları Cenk ile kesişir.  Azra onun hayatına sihirli bir değnek gibi dokunup tüm yaralarını iyileştirir.  Başlangıçta tatlı atışmalarla başlayan ikilinin ilişkisi bir süre sonra beklenmedik bir oyunla büyük bir savaşa dönüşür.

Elimi Bırakma dizisinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen oturuyor. Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

Alp Navruz'un yeni projesi belli oldu! Partneri kim olacak?

Sayfa Derleme Süresi: 5.8183 saniye