Düğüne günler kala kraliyette büyük kriz!

Kraliyet düğününde kriz büyüyor.

Düğüne günler kala kraliyette büyük kriz!

Prens Harry ile evlenme hazırlığında olan ABD’li oyuncu Meghan Markle'nin babasının yarattığı kriz büyüyor.

Markle'in babası Thomas Markle'nin kısa süre önce 'gizlice çekildiği' iddia edilen fotoğrafları çıkmıştı. Fotoğraflarda Markle'nin elinde İngiltere tarihi kitabı bulunuyor, Markle bir internet cafede kızının ve Prens Harry'nin fotoğraflarına bakıyordu.

Ancak her şeyin fotoğraflardan para kazanmak üzere hazırlanmış bir kurgu olduğu ortaya çıktı. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Thomas Markle fotoğrafçı Jeff Rayner ile anlaşarak kendisini gizlice fotoğraflamasını kabul etti.

Gizlice çekilmiş görüntüsü verilen fotoğrafların 100 bin sterline yakın bir ücretle gazetelere satıldığı iddia edildi.

TMZ'nin haberine göre; Bu iddiaların ardından Thomas Markle kızını ve kraliyet ailesini utandırmak istemediği için düğüne gitmemeye karar verdi.

Thomas Markle'nin kısa bir süre önce de kalp krizi geçirdiği biliniyor. Ancak İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Meghan Markle'nin bir arkadaşı "Meghan'ın istediği kesinlikle bu değil, o düğünde babasını görmek istiyor" dedi.

Prens Harry ile Meghan Markle, 19 Mayıs'ta düzenlenecek törenle dünya evine girecek.

73 yaşındaki Thomas Markle, bir zamanlar Hollywood'da çalışan başarılı bir ışıkçıydı. Ancak emekli olduktan sonra pırıltılı dünyadan uzak bir yaşam seçti. Meghan Markle, 2016 yılının Babalar Günü'nde sosyal medya sayfasında bu fotoğrafı paylaşmıştı.

Sayfa Derleme Süresi: 3.6444 saniye