'Lavaboda fotoğraf çektirmek isteyenler oldu'

Gökhan Keser, Hadi Be'nin konuğu oldu.

'Lavaboda fotoğraf çektirmek isteyenler oldu'

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, interaktif talk show programı 'Hadi Be'ye yeni single’ı 'Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti, ile adından söz ettiren yakışıklı şarkıcı Gökhan Keser konuk oldu. Keser, 'Hadi Be' de hem müzik çalışmalarını, hem yeni filmi 'Tatlı Bela'yı hem de hakkında merak edilenleri anlattı.

'Türkiye’nin kanayan yarasıymış'

Yeni single’ı Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti’  bir yaraya parmak bastığını söyleyen Gökhan Keser “Şarkının adı ‘Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti’. Bu konuda o kadar çok yarası olan varmış ki. Türkiye’nin kanayan bir yarasıymış meğer, ben bunu bilmiyordum. Farkında olmadan parmak basmışım.”

'Sakalı ilk kestiğimde garip geldi'

Yeni single’ıyla birlikte imaj değiştirip sakalını kesen Gökhan Keser, “Kimi Sevsem Açıldı Kısmeti, bugüne kadar yaptığım şarkılardan daha farklı. O yüzden imaj değişikliği de yapmak istedim. 4-5 senedir sakalım vardı. Keseyim artık, farklılık olsun dedim. İlk kestiğimde aynaya bakarken garip geldi. Alışmıştım çünkü. Ama yenilik güzeldir diye kestik” dedi.

'Tatlı Bela 8 Haziran’da vizyonda'

Keser, yeni filmi “Tatlı Bela”nın seyirciyle ne zaman buluşacağını da açıkladı: “Sinema filmim ‘Tatlı Bela’ 8 Haziran’da vizyona girecek. Filmdeki ‘tatlı bela’ ben değilim, ufak bir bebeğimiz var. Üç yakın arkadaşın kapısına bırakılan bebeğin onların başına açtığı tatlı belaları anlatıyor. Romantik komedi türünde film. Aile komedisi  bir iş. Ben hem duygusal olan hem de mantıklı düşünen karakteri canlandırıyorum. Diğer iki arkadaş biraz daha hovarda.”

'Göğüslerimin kenarında yırtıklar var'

Yakışıklı şarkıcı, 14 yaşında modelliğe başladığını ve örnek aldığı isimlere benzemek isterken spor konusunu abarttığını söyledi: “Göğüslerimin kenarında yırtıklar var. Spor yaparken çok fazla zorlamışım. 14 yaşında modelliğe başladım. Aslında fiziksel olarak hazır olmalısın. 14 yaşında spor senin neyine? 16 yaşından sonra fitness yapmak gerekiyor. Ben ‘abilerim gibi olacağım’ filan derken böyle sorunlar oluştu.”

'Sakalları kestim, 'Selena' kitlesi yeniden çoştu'

Yıllar önce yayınlanan “Selena”da Sinem Kobal’la kamera karşısına geçen Gökhan Keser, kendisine halen o diziyle ilgili espriler yapıldığını söyledi ve ekledi: “12 sene oldu dizi biteli, hâlâ ekranda tekrarları dönüyor. Ufak çocuklar ‘Selena’yı izleyerek büyüyorlar. Şimdi ben sakalları kesince, ‘Selena’ kitlesi yeniden çoştu.”

'Lavaboda fotoğraf çektirmek isteyenler oldu'

Hayranlarının zaman zaman fotoğraf çekme işini abarttığını söylen Keser, Ünlü  programın “Doğru-Yanlış” bölümünde Emre Saygı’nın okuduğu “Gittiğim ortamlardaki tuvaletlerde fotoğrafım çekilecek diye korktuğum zamanlar olmuştur” cümlesine “doğru” kartını göstererek yanıt verdi: “Oldu zaten. Gece dışarı çıktığımda karşılaştığım bazı arkadaşlar dozajı kaçırabiliyor. Lavabodayken yanıma gelip ‘Vay Gökhan abi’ diyerek fotoğraf çekmeye çalışanlar oldu!”

'Aracın bagajına saklanmış'

Keser, bir hayranıyla yaşadığı ilginç anısını da paylaştı: “Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nde konser vermiştik. Konser bitti, aracıma gittim. Minibüstü araç. Bindim, karanlık içerisi. Yorulmuştum zaten, oturdum ve üstümü çıkardım. Birden arkadan bir kız çıktı ‘Merhaba, öpebilir miyim’ diye. Bagaja girip saklanmış, beklemiş orada. Herhalde kapılar açıktı, şoförün filan kimsenin haberi yok. Aklım çıktı. Bir yandan mutlu da oldum, çünkü bayağı prodüksiyon yapmış yani.”

'Gladyatör olmak isterdim'

Gladyatör başlığıyla çektirdiği bir fotoğrafı Instagram’da paylaşan Gökhan Keser, “Geçen sene arkadaş grubumla tatile gitmiştim. Yunan adalarını gezmiştik. Gezerken gördüm bu başlığı, çok beğendim ve aldım” dedi. Ünlü şarkıcı, “Bin sene evvel doğmuş olsaydın, gladyatör olmak ister miydin?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “İsterdim. Geçmişte yaşamayı ve Gladyatör olmayı çok isterdim.”

Sayfa Derleme Süresi: 4.0799 saniye