Vatanım Sensin'in yıldızı Okan Yalabık, aşkını ilan etti!

Medyatava Özel"39 Basamak" isimli tiyatro oyunu ile "Vatanım Sensin" dizilerinde rol alan Okan Yalabık, sevgilisiyle ortaya çıktı.

Vatanım Sensin'in yıldızı Okan Yalabık, aşkını ilan etti!

Bu yıl 2. sezonunda da büyük ilgi gören "Vatanım Sensin" dizisinde William Charles Hamilton karakterine hayat veren Okan Yalabık’la bir süredir beraberlik yaşayan Ezgi Ayvalı, ilk kez birlikte fotoğraflarını yayınladı.

Yalabık’ın Balıkesir’de yaşayan ailesinin de sık sık ziyaretine giden Ayvalı, sevgilisiyle yüzlerinin yarısının göründüğü bir pozunu paylaştı. Gönderiyi ilk beğenen kişi de Okan Yalabık oldu. Oyunculuğun yanı sıra prodüktörlük, yazarlık ve kostüm tasarımıyla ilgilenen 1990 doğumlu Ezgi Ayvalı’nın Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Araştırma Laboratuvarı’nda eğitim aldığı öğrenildi.

Geçen hafta sevgilisi Okan Yalabık’ı kucağında köpeğiyle baba ocağı Balıkesir’de görüntüleyen Ayvalı’ya sosyal medyadan mutluluk mesajları yağıyor. Öte yandan ramazan ayı öncesi final yapması planlanan Kanal D'nin “Vatanım Sensin” dizisinde Tevfik karakterini canlandıran Onur Saylak’ın ardından Okan Yalabık’ın da senaryo gereği diziden ayrılacağı konuşuluyor.

 

Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com

Sayfa Derleme Süresi: 2.3499 saniye